piątek, 29 listopada 2013

LARVA 3x symbiotic music


Fabryczny CDR (jak zwykle w WFR nadruk, powielanie, mastering) zawiera trzy fragmenty koncertu The Magic Carpathians z udziałem zaproszonych muzyków Tundry. Koncert odbył się 12.10.2013 r. w sali Stacji Orunia w Gdańsku, rejestrował go z sali Adam Górski.
W koncercie wzięli udział: Anna Nacher - voice, guitar, sound manipulation / Marek Styczyński - santoor, flutes, mini clarinet, daxophon, sound manipulation / Dawid Adrjanczyk - modyfic. guitar, electronic devices, tapes / Krzysztof Joczyn -flutes, bells, tingsha bells, mounth organ (opis w brzmieniu jak na okładce). Płyta zawiera 3 fragmenty o długości (kolejno): 8:00 / 24:00 / 8:54
Poza tytułem: 3x symbiotic music na okładce zaznaczono (jak w przypadku T.A.M.) warunki realizacji: symbiotic music / one mic / one session /no multiple tracks / simultaneous mixing.
LARVA01 jest pierwszym specjalnym wydawnictwem WFR nie kierowanym do obiegu i możliwym jedynie w bezpośrednim kontakcie z muzykami.
Okładkę zaprojektował Marek Styczyński z wykorzystaniem ilustracji dot. rozwoju termitów występujących w Europie. Wydawnictwo wyprodukował Bogdan Kiwak i Karpaty Magiczne.
Więcej na temat idei serii LARVA i muzyki symbiotycznej znajdziecie we wpisie z listopada 2013 roku na blogu: http://plasnieciewbudyn.blogspot.comBrak komentarzy: