piątek, 11 grudnia 2009

CYBERTOTEM REMIX PROJECT c.d.


Płyta schowana jest w kopercie z tekstem nt. możliwego, leczniczego wpływu słuchania 11 utworów w sposób uważny. Oto tekst z wewnętrznej koperty :

Odtruwająca mieszanka dźwiękowo-muzyczna CRP, wzorowana na UTINAM – esencji indiańskiej (UTINAM - Oryginal Indian Essence).

Mieszanka Cybertotem Remix Project składa się z 9 składników - wibracji dźwiękowych : CENTRUM / HATI / RAMUNAS JARAS / TREPANG / DUBCORE / EMITER / WIDOTA / ACCOMPLICE AFFAIR / STYCZYŃSKI – o starannie dobranych właściwościach i w przemyślanych proporcjach. Brzmienie mieszanki nie jest zwykłym przejawem muzyki , jest to esencja muzyki o właściwościach odtruwających i zapobiegającym chorobom. Słuchając esencji Cybertotem Remix Project w świadomy sposób, oczyszczamy i harmonizujemy wszystkie poziomy naszego ciała i ducha. Liczba 9 ma znaczenie magiczne i dlatego, tylko połączenie wymienionych dziewięciu składników daje niezwykłą moc uzdrawiającą. Zaleca się przyjmowanie mieszanki CRP raz dziennie 2-3 razy w tygodniu. Proces przyjmowania mieszanki CRP można dzielić z innymi o ile jest to działanie niekomercyjne. Mieszanka CRP działa jak afrodyzjaki naturalne, zapobiega depresjom wywołanym obcowaniem z mediami, szołbiznesem i uodparnia na negatywne, kancerogenne wpływy tzw. instytucji kultury oraz skutecznie leczy zobojętnienie artystyczne, nazywane także „budyniowatością mentalną”.

Składniki mieszanki brzmieniowej CRP - odpowiadają ideowo działaniu 9 magicznych ziół : ...

i tu następuje wyliczenie roślin i ich właściwości.....

Grafika buddyjska obrazująca zjednoczenie pierwiastka męskiego i żeńskiego (słynne pośród beatników Yab-Yum...) ma unaocznić błogostan pełni pojawiający się po uważnym przyjmowaniu mieszanki dźwiękowej CRP.

Brak komentarzy: